פרסומים

הגג הבוטני/בתים מבפנים 2022

דירת דופלקס שקומתה העליונה נוספה במסגרת תמ"א לפני כעשור, אשר עברה לפני שנתיים שיפוץ מקיף. תכניתה החדשה אשר הותאמה למשפחה המתגוררת בה, כוללת שתי יחידות למתבגרים בקומה התחתונה, מטבח וסלון ומרפסת המשקיפה על העיר מכיוון צפון מזרח. בקומה העליונה נבנו פינת עבודה פתוחה ויחידת הורים. במרפסת הגג היוצאת מהם נשתלה צמחיית מטפסים, פרחים וצל, המייצרת תחושה של גינה מרחפת.

בתים מבפנים תל אביב יפו >>

הבית של סיגל ומוסי במזכרת בתיה

זה סיפור על בית ילדותה של המעצבת מיה חכמוב גולדברג מסטודיו מיה ורונית עיצוב ותכנון פנים בית פרטי שנבנה בתחילת שנות ה-80 במזכרת בתיה, עטוף בזכרונות רחוקים ומוקף בחצר שהכילה הרבה שמחות משפחתיות שהתקיימו לאורך השנים. הסיפור הרגשי הזה כולל הרבה תמונות ילדות וגם שיפוץ מקיף והגשמת חלומות עיצוביים.

www.pnim.co.il >>

קירות ירוקים: הטרנד שכובש את המרפסות בישראל

גינה מרחפת שלמה תוכננה בגג בית שפתוח לקהל בסוף השבוע (26-28 במאי) באירוע "בתים מבפנים". בגינה, שגודלה 50 מ"ר, צמחייה שתולה מטפסת, עצים, פינות ישיבה מוצלות ושולחן קק"ל גדול. "אנחנו שואפות להכניס את הטבע עד כמה שניתן הביתה, גם כשהסביבה עירונית"

mako Living >>

בתים ישראליים/רונה לב כהן

הספר מציג מגוון רחב של סגנונות המבטאים היבטים שונים של העיצוב הישראלי וממחישים את היצירתיות הישראלית אשר הופכת את עיצוב הפנים שלנו המגוון ביותר בעולם. זהו ספרה הראשון של רונה לב כהן, עורכת מגזין PNIM לעיצוב פנים.

בתים ישראליים/רונה לב כהן >>

נפרדים משנות ה-80: הדירה הישנה ברחובות שעברה מתיחת פנים

דירה שנבנתה בשנות ה-80 עברה שיפוץ ייסודי לטובת שלושת דייריה. החלל תוכנן מחדש, חדר הרחצה הוגדל והוקצה אזור ייעודי לפינת האוכל. במטבח נוסף בר ישיבה ובחדר הילדים נבנה קיר ספורטיבי.

וואלה! בית ועיצוב >>

סטודיו מיה ורונית

סטודיו מיה ורונית עיצוב ותכנון פנים מאופיין בפרוייקטים שמשלבים ניגודים כמו ישן עם חדש ואורבני עם טבע, וביחד כל הפרטים מתאחדים לתוצאה שלמה והרמונית. השלווה והנועם של רונית, מול הדיוק והרצון לחדש של מיה, הולידו את האיזון האופטימלי בתהליכי היצירה שלהן ועבודתן מול הלקוחות.

www.pnim.co.il >>

תל אביב: אווירה של דירת קיט על הים

הנוף כבר היה שם, אבל הדיירת רצתה שעיצובה של דירת הקבלן שבה היא מתגוררת עם שני ילדיה יבטא זיקה לים ושיהיה בה הרבה מקום ליצירת שלה. זאת התוצאה

mako living >>

50,120 גולשים באתר בניין ודיור אהבו את הדירה שעיצבו מעצבות הפנים מיה חכמוב גולדברג ורונית חלג

הקימו את משרדן המשותף לפני שבע שנים, מתוך אהבה ענקית לעיצוב וזיהוי הצורך בשותפות מפרה ומאוזנת. השלווה והנועם של רונית, מול הדיוק והרצון לחדש ולהתרגש של מיה, הולידו את האיזון אותו ביקשו לעצמן השתיים בעת תהליכי היצירה.

בנין ודיור >>

ברגוע: קליניקת טיפולים ברוח הזן

הבעלים של הקליניקה בה נבקר היום זיהו צורך ליצירת מרחב טיפולים רב תחומי, שבו מטפלים אלטרנטיביים מסוגים שונים יוכלו לשכור חדרים. כדי להגשים את חזונם נשכרו שירותיהן של מעצבות הפנים מיה גולדברג ורונית חלג שהתבקשו ליצור במקום חלל הרמוני ומזמין, עם אווירת טיפולים נייטראלית שלא תהיה מקושרת בהכרח לרפואה סינית.

בנין ודיור >>

להרגיש כמו בבית: נגיעות אישיות לעובדים

אם כבר להעביר שעות בלתי נגמרות במשרד, לפחות להעביר אותן בסטייל שמדבר ישירות לעובד. כך גם מעניקים לו תחושת חיבור וחיזוק למקום העבודה וגם מזמינים אותו להישאר ולא לברוח (הביתה או בכלל)

בנין ודיור >>

הבית של מיה בתל אביב

כשניצבה המעצבת מיה גולדברג לפני שיפוץ ביתה הפרטי, עלתה בה התלבטות של שילוב חדשנות טרנדית שאליה היא נחשפת במהלך עבודתה, מול הרצון לייצר בדירה חמימות ביתית פשוטה שתזכיר לה את האסתטיקה של בית ילדותה.

www.pnim.co.il >>

טבע עירוני

"מעוז אביב היא שכונה קסומה בצפון של תל אביב. זהו אי ירוק של שקט, המלווה בציוץ ציפורים, ביקור של תנים וחיי קהילה מגובשים", מספרות המעצבות רונית חלג ומיה חכמוב-גולדברג. השתיים מציגות פרויקט ברחוב רפידים בשכונה - שיכון שתוכנן במקורו על ידי רכטר-זרחי-רכטר בשנות ה– 50 .הדירה משתרעת על פני 80 מ"ר.

מגזין עיצוב >>

מחוברת לטבע: שיפוץ דירה פנורמית בצפון תל אביב

מודרנית, נוסטלגית, טרנדית וקלאסית: הדירה שלפניכם שייכת למעצבת פנים שחששה ליפול לקלישאות עיצוב, ולכן בחרה לא להרשים על חשבון נוחות, ולמקסם את המבט החוצה

בנין ודיור >>

מתיחת פנים לבית פרטי מכוכב יאיר

הפעם אנחנו מבקרים בבית בכוכב יאיר, שהדיירים שרכשו אותו, רצו לעשות לו מתיחת פנים (בעיקר בחדרי השירותים) ולהתאים אותו לצרכיהם (עוד מקומות אחסון). לשם כך הם פנו אל מעצבות הפנים מיה חכמוב ורונית חלג, שנתבקשו לנסות ולשמר עד כמה שניתן את המבנה והחלוקה המקורית של הבית.

בנין ודיור >>

קליניקה לרפואה אלטרנטיבית ברמת אביב

מדובר בקליניקה רביעית במספרה מתוך סידרת קליניקות באותה בעלות שנשכרנו לעצבן מחדש (הריסה מלאה ותכנון כל החלל מחדש) בשלוש השנים האחרונות. הקליניקה ממוקמת בבניין משרדים צמוד לקניון רמת אביב ולמעשה נדרשנו להסב חלל משרדי מנוכר לחלל טיפולי מרגיע ומזמין עם חלל המתנה, חדרי טיפול ואחסון רב ככל הניתן.

www.archijob.co.il >>

שברת, שילמת

מיה חכמוב הפכה דירה משפחתית סטנדרטית במעוז אביב לפנינה עיצובית. קפצנו לביקור ונתקלנו בקירות זכוכית, בשלל ציפורים ובפרחים בהרכבה עצמית.

טיים אאוט תל אביב >>

    לקביעת פגישה: