פרסומים

תל אביב: אווירה של דירת קיט על הים

הנוף כבר היה שם, אבל הדיירת רצתה שעיצובה של דירת הקבלן שבה היא מתגוררת עם שני ילדיה יבטא זיקה לים ושיהיה בה הרבה מקום ליצירת שלה. זאת התוצאה

mako living >>

50,120 גולשים באתר בניין ודיור אהבו את הדירה שעיצבו מעצבות הפנים מיה חכמוב גולדברג ורונית חלג

הקימו את משרדן המשותף לפני שבע שנים, מתוך אהבה ענקית לעיצוב וזיהוי הצורך בשותפות מפרה ומאוזנת. השלווה והנועם של רונית, מול הדיוק והרצון לחדש ולהתרגש של מיה, הולידו את האיזון אותו ביקשו לעצמן השתיים בעת תהליכי היצירה.

בנין ודיור >>

ברגוע: קליניקת טיפולים ברוח הזן

הבעלים של הקליניקה בה נבקר היום זיהו צורך ליצירת מרחב טיפולים רב תחומי, שבו מטפלים אלטרנטיביים מסוגים שונים יוכלו לשכור חדרים. כדי להגשים את חזונם נשכרו שירותיהן של מעצבות הפנים מיה גולדברג ורונית חלג שהתבקשו ליצור במקום חלל הרמוני ומזמין, עם אווירת טיפולים נייטראלית שלא תהיה מקושרת בהכרח לרפואה סינית.

בנין ודיור >>

הבית של מיה בתל אביב

כשניצבה המעצבת מיה גולדברג לפני שיפוץ ביתה הפרטי, עלתה בה התלבטות של שילוב חדשנות טרנדית שאליה היא נחשפת במהלך עבודתה, מול הרצון לייצר בדירה חמימות ביתית פשוטה שתזכיר לה את האסתטיקה של בית ילדותה.

www.pnim.co.il >>

טבע עירוני

"מעוז אביב היא שכונה קסומה בצפון של תל אביב. זהו אי ירוק של שקט, המלווה בציוץ ציפורים, ביקור של תנים וחיי קהילה מגובשים", מספרות המעצבות רונית חלג ומיה חכמוב-גולדברג. השתיים מציגות פרויקט ברחוב רפידים בשכונה - שיכון שתוכנן במקורו על ידי רכטר-זרחי-רכטר בשנות ה– 50 .הדירה משתרעת על פני 80 מ"ר.

מגזין עיצוב >>

להרגיש כמו בבית: נגיעות אישיות לעובדים

אם כבר להעביר שעות בלתי נגמרות במשרד, לפחות להעביר אותן בסטייל שמדבר ישירות לעובד. כך גם מעניקים לו תחושת חיבור וחיזוק למקום העבודה וגם מזמינים אותו להישאר ולא לברוח (הביתה או בכלל)

בנין ודיור >>

מחוברת לטבע: שיפוץ דירה פנורמית בצפון תל אביב

מודרנית, נוסטלגית, טרנדית וקלאסית: הדירה שלפניכם שייכת למעצבת פנים שחששה ליפול לקלישאות עיצוב, ולכן בחרה לא להרשים על חשבון נוחות, ולמקסם את המבט החוצה

בנין ודיור >>

מתיחת פנים לבית פרטי מכוכב יאיר

הפעם אנחנו מבקרים בבית בכוכב יאיר, שהדיירים שרכשו אותו, רצו לעשות לו מתיחת פנים (בעיקר בחדרי השירותים) ולהתאים אותו לצרכיהם (עוד מקומות אחסון). לשם כך הם פנו אל מעצבות הפנים מיה חכמוב ורונית חלג, שנתבקשו לנסות ולשמר עד כמה שניתן את המבנה והחלוקה המקורית של הבית.

בנין ודיור >>

קליניקה לרפואה אלטרנטיבית ברמת אביב

מדובר בקליניקה רביעית במספרה מתוך סידרת קליניקות באותה בעלות שנשכרנו לעצבן מחדש (הריסה מלאה ותכנון כל החלל מחדש) בשלוש השנים האחרונות. הקליניקה ממוקמת בבניין משרדים צמוד לקניון רמת אביב ולמעשה נדרשנו להסב חלל משרדי מנוכר לחלל טיפולי מרגיע ומזמין עם חלל המתנה, חדרי טיפול ואחסון רב ככל הניתן.

www.archijob.co.il >>

שברת, שילמת

מיה חכמוב הפכה דירה משפחתית סטנדרטית במעוז אביב לפנינה עיצובית. קפצנו לביקור ונתקלנו בקירות זכוכית, בשלל ציפורים ובפרחים בהרכבה עצמית.

טיים אאוט תל אביב >>

לקביעת פגישה: