קצת עלינו

הקמנו את משרדנו המשותף מתוך אהבה ענקית לעיצוב וזיהוי הצורך בשותפות מפרה ומאוזנת. במהלך השנים צברנו ניסיון בתכנון וליווי פרויקטים בעיצוב של דירות (לרבות שינויי דיירים מול קבלן) ובתים פרטיים וכן של משרדים, עסקים וקליניקות. בין לקוחותינו נמנים אגף הרווחה של עיריית רמת גן, עבורה עיצבנו וחידשנו שני אגפים שונים של משרדי הרווחה בשני פרויקטים נפרדים.

השלווה והנועם של רונית, מול הדיוק והרצון לחדש ולהתרגש של מיה, הולידו את האיזון אותו ביקשנו לעצמינו בעת תהליכי היצירה. עם הזמן הסתבר לנו כי אותו איזון תורם רבות למפגש מול לקוח בכל פרויקט חדש כאשר נדרש איזון בין רצונות וצרכים שונים של הלקוח לבין רעיונות יצירתיים.

משרדינו מאופיין בשילובים מעניינים, כמו, ישן עם חדש, עכשווי עם על זמני, אורבני עם טבע. בחירת החומרים והפריטים הנובעים מכך הנם פועל יוצא ותוצר ישיר של אותה תשתית עיצובית מאזנת אליה אנחנו חותרות.

פרויקטים שונים שלנו זכו לפרסום ולהכרה מצדם של מגזינים מקוונים ומודפסים ואתרי אינטרנט שונים העוסקים בעיצוב:

בנין דיור: מתיחת פנים לבית פרטי מכוכב יאיר

בנין ודיור: קליניקת טיפולים ברוח הזן

בנין ודיור: להרגיש כמו בבית: נגיעות אישיות לעובדים

ביתה של מיה, שעוצב על ידינו, נבחר להציג פעמיים ברצף בשנתיים האחרונות במסגרת האירוע האדריכלי השנתי "בתים מבפנים" וכן זכה פרויקט זה להיכלל בין עשרת הבתים הנצפים ביותר באתר בנין ודיור לשנת 2016. כמו כן זכה פרויקט זה לשלל כתבות ופרסומים (לרבות מגזין 'עיצוב' של מעריב ומגזין טיים אאוט תל אביב).

בנין ודיור: מחוברת לטבע: שיפוץ דירה פנורמית בצפון תל אביב

טיים אאוט תל אביב: הפנינה המשפחתית של מיה חכמוב גולדברג במעוז אביב

כתבה באתר Pnim

לצפייה בעמוד הפייסבוק שלנו: מיה ורונית עיצוב פנים והום סטיילינג

רונית חלג – מעצבת פנים, בוגרת המכללה לעיצוב אסכולה מימד בהצטיינות וזוכת מלגה בתחרות עיצוב מטעם קרן התרבות אמריקה ישראל בפרויקט גמר.

מיה חכמוב גולדברג – מעצבת פנים, למדה במכון הטכנולוגי בחולון ובסטודיו 6b לעיצוב בתל אביב.

    לקביעת פגישה: